BASF-UTÁNPÓTLÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁG - Pilisjászfalu, 2013.09.7-8.
„E” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: ÉDER HANGA –DORMELLO CSÖMÖRI LTKE
II. hely: Lehoczky Réka-Koheilan Virág-Mlk Petőfi Lk Söpte
III. hely: Koroknai Anna-West Blue-Midnight
IV. hely Boros Alexandra Szonja-Come On Linus
V. Veres Dorottya- Coccolino-GO FAST SHS
VI. Yom Tov Jázmin-Lupi II-GO FAST SHS
„E” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: Szabó Réka-Gréta
II. hely: Dancsóné Vladár Márta-Shasta-GO FAST SHS
„A” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: TÖRÖK MELINDA-AUDREY PINS-MORRS LOVAS SE ÉS SZŰCS GABRIELLA-FERNANDO MÓKÁS-BIOFARM EGYESÜLET
III. hely: Horváth Klaudia-Akitos Athos-Caballus Club
IV. hely: Patik Csenge Kata-ZANDER VAN BEEKHOF-Bálint László SC
V. hely: Dancsó Zsófia-PICCOLINA -GO FAST SHS
VI. hely: Kékesi Kitty Cintia-FIELMENA-Csömöri LTKE
„A” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: BURGER ORSOLY-BJÖRJEN FAN OLTERTERP-GÖDÖLLŐI LOVAS SE
II. hely: Bődy Zsófia-Berci-Xenophon Lk
III. hely: Bárdos Alexandra-Ommi-Biofarm Egyesület
„L” JUNIOR KATEGÓRIA
Bajnok: KÖKÉNYESY ANNA ZSÓFIA-LAYOUT 11 PONDERA LOVAS SE
II. hely: Gálfy Antónia-Day Dream-Xenophon Lk
III. hely: Ősz-Szabó Dóra-Colombus-Pellet Hungary Lse És Rácz Zsófia-Széplak Szépike-Full Metál Horse Egyesület
V. hely: Róbert Zsófia-CADAVERUS-Csömöri LTKE
„L” FELNŐTT KATEGÓRIA
Bajnok: PINTÉRNÉ MOLNÁR SZILVIA-ISTAFAN IZGALMAS-MLK PETŐFI LK SÖPTE
II. hely: Janik Valéria-Roland-Colonado Lovasiskola Se
III. hely: Fehér Bernadett Mirabel Állatorvos Tud.Kar Ltc
CSAPAT BAJNOKSÁG
Bajnok Csapat: – KÖZÉP-MAGYARORSZÁG I – Tagjai: GÁLF ANTÓNIA (DAY DREAM, Xenophon Lovas Klub), KÖKÉNYESI ANNA ZSÓFIA (LAYOUT 11, PONDERA LSE), KÉKESI KITTI (FIELMENA, CSÖMÖRI LTKE) ÉDER HANGA (DORMELLO CSÖMÖRI LTKE)
II. hely: NYUGAT-MAGYARORSZÁG II.– Tagjai: PINTÉRNÉ MOLNÁR (SZILVIA-ISTAFAN IZGALMAS, MLK PETŐFI LK SÖPTE) HORVÁTH KLAUDIA (AKITOS ATHOS, CABALLUS CLUB) LEHOCZKY RÉKA (KOHEILAN VIRÁG, MLK PETŐFI LK SÖPTE)
III. hely: NYUGAT-MAGYARORSZÁG I. Tagjai: Szűcs Gabriella (FERNANDO MÓKÁS, BIOFARM Egyesület), Bárdos Alexandra (Ommi, BIOFARM Egyesület) PATIK CSENGE KATA (ZANDER VAN BEEKHOF BÁLINT LÁSZLÓ SC)
A részletes egyéni bajnokság eredményeket ITT, a csapat eredményeket ITT letöltheti.